Me qira në banesa sociale Durrës, banorët shpresë që të përfitojnë nga bashkia

952 Views

 • Uploaded on Apr 4, 2020 by Top Channel Albania

 • Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

  Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

  Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH
  #Durres#TopChannel
  Me qira në banesa sociale Durrës, banorët shpresë që të përfitojnë nga bashkia
  Uploaded on YouTube by Top Channel Albania

Download Me qira në banesa sociale Durrës, banorët shpresë që të përfitojnë nga bashkia Full Video

VideosTube © 2018 All rights Reserved